Reklam
Reklam

Facebook Messenger’da gizli satranç oyunu

Facebook’un Messenger’ının içerisinde kolayca çalıştırabileceğiniz bir satranç oyununun gizli olduğunu biliyor muydunuz? Facebook…

Facebook Messenger’da gizli satranç oyunu
Reklam

Facebook’un Messenger’ının içerisinde kolayca çalıştırabileceğiniz bir satranç oyununun gizli olduğunu biliyor muydunuz?

Facebook Messenger, arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlamakla yetinmeyen, oyunlardan akıllı asistanlara çeşitli işlevler sunan bir platform. Peki Messenger içerisinde bir satranç oyununun gizli olduğunu biliyor muydunuz?

Instagram’da birden çok hesapla giriş dönemi başlıyor

Yaklaşık bir aydır Messenger ile birlikte sunulan satranç oyununu herhangi biriyle sohbet ederken “@fbchess play” yazarak etkinleştirebiliyorsunuz. Ancak güzel görünen, kullanımı kolay bir arayüzle karşılaşmayı beklemeyin.

Her şey metin tabanlı komutlarla çalıştığından, hamlelerinizi yaparken biraz uğraşmanız (ve satranç notasyonunu hatırlamanız) gerekecek.

WhatStats ile Whatsapp’ta kimsenin gizlisi saklısı kalmadı

Yardım almak için @fbchess help yazabilir, sohbet ettiğiniz kişiyle yeni bir satranç oyunu başlatmak için @fbchess play yazabilirsiniz. Messenger’daki satranç oyunu Sticker göndermediğiniz zamanlarda boş zamanınızı değerlendirmenizi sağlayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HALA UNUTAMADIĞIMIZ JETON CANAVARI OYUNLAR

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ