Reklam
Reklam

Seyrek ve Dökülen Kaşlara Mucizevi Çözüm

SEYREK VE DÖKÜLEN KAŞLARA MUCİZEVİ ÇÖZÜM – Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz doğal kaş bakım yöntemleriyle seyrelmiş kaşlarınızı yeniden canlandırın..

Seyrek ve Dökülen Kaşlara Mucizevi Çözüm
Reklam

Kaş şeklimiz kusursuz bakışlar için en az gözlerimiz kadar önem taşıyor. Kaşlarımızı hep aynı noktadan aldırdığımızda zamanla hiç çıkmadığına şahit oluruz. Seyrek incelmiş kaşlardan şikayetçi olup kaş kalemi ve kontur ile doğallıktan uzak yöntemlere başvuruyoruz. Her ne kadar kaşlarımızı kozmetik malzemelerle, makyaj hileleriyle doldurup düzgün bir forma sokmaya çalışsak da sağlıklı ve gür kaşlar için biraz bakım yapmak şart. Kalın ve bakımlı kaşlara sahip olmak istiyorsanız birçok aktarda kolaylıkla bulabileceğiniz hint yağından faydalanabilirisiniz.

Hint yağı nasıl uygulanır?

Hint yağının kaş köklerini güçlendiren ve besleyen mucizevi yapısı sayesinde düzenli kullanımda seyrelen kaşlarınızı eski haline dönüştürebilirsiniz. Uygulama öncesi kaşlarınızda ya da kirpiklerinizde makyaj kalıntısı olmamasına dikkat edin. Uygulama esnasında cildinize çok fazla temas ettirmeyin.

Yoğun kıvama sahip hint yağına yarı yarıya badem yağı eklerseniz daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Karışımı boş bir kavanozda hazırlayın. İyice temizlenmiş maskara fırçasıyla kaşlarınıza akşam yatmadan uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Ortalama 1 ay sonra etkilerini görebilirsiniz. Kaşlarınız hem uzayıp hem de dolgunluk kazanacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ