Güzellik

Seyrek ve Dökülen Kaşlara Mucizevi Çözüm

Kaş şeklimiz kusursuz bakışlar için en az gözlerimiz önem taşıyor. Kaşlarımızı hep aynı noktadan aldırdığımızda zamanla hiç çıkmadığına şahit oluruz. incelmiş kaşlardan şikayetçi olup kaş kalemi kontur ile doğallıktan uzak yöntemlere başvuruyoruz. Her kadar kaşlarımızı kozmetik malzemelerle, makyaj hileleriyle doldurup düzgün bir forma sokmaya çalışsak da sağlıklı ve gür kaşlar için biraz bakım yapmak şart. Kalın ve bakımlı sahip olmak istiyorsanız birçok aktarda kolaylıkla bulabileceğiniz hint yağından faydalanabilirisiniz.

Hint yağı nasıl uygulanır?

Hint yağının kaş köklerini güçlendiren ve besleyen yapısı sayesinde düzenli kullanımda seyrelen kaşlarınızı haline dönüştürebilirsiniz. Uygulama öncesi kaşlarınızda ya da kirpiklerinizde makyaj kalıntısı olmamasına dikkat edin. Uygulama esnasında cildinize çok fazla temas ettirmeyin.

Yoğun kıvama sahip hint yağına yarı yarıya badem yağı eklerseniz daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Karışımı boş bir kavanozda hazırlayın. İyice temizlenmiş maskara fırçasıyla kaşlarınıza akşam yatmadan uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Ortalama 1 ay sonra etkilerini görebilirsiniz. Kaşlarınız hem uzayıp hem de dolgunluk kazanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı