Reklam
Reklam

PlayStation 4 Hafızası 4 TB Oluyor

PlayStation 4 için yapılan son güncelleme ile birlikte PlayStation 4’ün 4 TB’lik bir hafıza desteği sunulacağı belirtildi.

PlayStation 4 Hafızası 4 TB Oluyor
Reklam

PlayStation 4 için 3.50 versiyon güncellemesinin gelmesi beklenirken bu konuda gizli bir yeniliğin daha kullanıcılara sunulacağı öğrenildi. Şu an sadece 1 TB’e kadar HDD desteği veren PlayStation 4’te bu konuda limitleri artırılacağı ve 4 TB’e kadar HDD takılabileceği açıklandı. Üstelik bu yenilik cihaz tarafından sorunsuz bir şekilde desteklenecek ve sorunsuz bir şekilde cihazın kullanılabilmesi mümkün olacak.

Mevcut şartlarda her ne kadar 4 TB çok fazla olsa da ilerleyen dönemlerde yapılacak yenilikler ile birlikte hafıza konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması adına Sony tarafından böyle bir özellik getirilmiş durumda.

Oyun konsoluna sahip olan kişiler için en önemli sorunlarından bir tanesi hafıza olurken daha fazla oyunu barındırmak ve daha fazla oyunu oynamak adına hafızanın yükseltilmesi de pek çok oyuncu için cazip bir fırsat. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda şu ana kadar fazla detaya ulaşılamasa da önümüzdeki günlerde sürüm ile ilgili resmi bir paylaşımın yapılması bekleniyor. Yapılacak paylaşım ile birlikte cihazlarda yapılacak hafıza artırımının neleri kapsayacağı ve nasıl gerçekleşeceğini öğrenilmiş olacak.

Sony tarafından PlayStation 4 üzerinde yapılacak yeni değişiklikler ve gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

KAYNAK :

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ