Reklam
Reklam

Lenovo Yoga Book’u İle Piyasaya Giriyor!

Lenovo uzun süreden beri üzerinde çalıştığı Yoga Book ile notebook sektörüne girmeyi hedefliyor. İşte Yoga Book ile ilgili detaylar…

Lenovo Yoga Book’u İle Piyasaya Giriyor!
Reklam

Hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen özel Yoga Book modeli için geri sayıma geçen Lenovo, bu alanda büyük bir ilgi görmeyi hedefliyor. Yoga Book adı verilen bu özel modelde, Android işletim sisteminin kullanıldığı görülürken, cihaz daha çok esnek yapısı ve 360 derecelik dönebilen ekranı ile dikkat çekiyor.

Full HD çözünürlüğün yanında Atom x5-Z8500 işlemcisinin tercih edildiği cihazda, üstelik 9,6 mm kadar incelik bulunuyor.

Tablet olarak benzer örnekleri görülürken, cihazın aynı zamanda dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabilir durumda bulunması, farklı bir kullanım deneyimi sağlayacak. 4 GB RAM ile yüksek bir performans sunmaya hazırlanan cihaz, aynı zamanda 15 saate kadar kesintisiz bir kullanım vaat ediyor. Cihaz ile ilgili yapılan açıklamalarda kullanıcıların pil konusunda sorun yaşamayacağı açıklanırken,  bu özelliğiyle de büyük bir ilgi uyandırmış durumda. Zira cihazlardaki en büyük sorun, düşük pil kullanım süresi olurken, 15 saatlik bir kullanım bu alanda oldukça iddialı bir durum.

Lenovo Yoga Book Ne Zaman Satılacak?

Lenovo Yoga Book için Mayıs ayını tercih ederken, Mayıs ayından itibaren cihaz kullanılabilecek. Kullanıcılara tanıtım için önümüzdeki haftalarda özel bir etkinlik düzenlemesi beklenen Lenovo, Yoga Book için ise şu ana kadar herhangi bir fiyat açıklaması yapmadı. 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ