Reklam
Reklam

Kısmetse Olur’da kimler elendi? | Yeni yarışmacı kim?

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı Kanal D’nin olaylı izdivaç programı Kısmetse Olur eleme gecesi yeni gününde yani 31 Ocak Pazar…

Kısmetse Olur’da kimler elendi? | Yeni yarışmacı kim?
Reklam

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün yaptığı Kanal D’nin olaylı izdivaç programı Kısmetse Olur eleme gecesi yeni gününde yani 31 Ocak Pazar akşamı saat 22:15’ten itibaren canlı yayın olarak ekrana gelecek.

Hem damatlar hem de gelinler evinden birer kişinin eleneceği yarışma için kimin elendiği konusunda sosyal medyada bazı iddialar sızdırıldı.

KISMETSE OLUR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Kısmetse Olur evinde bu hafta SMS oylaması sonucunda dokunulmazlığı Murat aldı. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlığın sahibi Eser’di. Gelinler evinde ise dokunulmazlığın sahibi Mehtap Taşkıran oldu. Mehtap ilk dokunulmazlığını kazandı.

Mehtap ve Murat haftanın birincisi oldu!

Haftanın birincileri Mehtap ve Murat olunca, romantik yemeğe de onlar gidiyor…

Kısmetse Olur’da haftanın birincileri kim oldu? – izle

Kısmetse Olur’da Geçen Hafta Neler Oldu?

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen Kısmetse Olur haftanın finalinde, yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Gürkan olmuştu. Gürkan’ın elenmesinin ardından eve giren yeni damat adayı ise Selçuk oldu.

Eleme sistemi nedeniyle gelin adayları arasında ismi en çok yazılan Gözde dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı gelinler evinden Ayça’nın kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu.

 

Semih ile Ayça Arasında Sürpriz Yakınlaşma

Emre ile ilişkilerini noktalayan Ayça, eve yeni gelen Semih’i çok yakışıklı bulduğunu söyledi. Semih ile ilgilenebilirim diyen Ayça, Semih’ten beklediği ilgiyi görebilecek mi? Bakalım Semih’de Ayça’yı tanımak ve onunla bir aşka yelken açmak isteyecek mi?

Kısmetse Olur Ayça ile Semih arasında şok yakınlaşma!

Kısmetse Olur Haftanın Finali Artık Pazar Akşamları

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ