Magazin

Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı? – 96. bölüm izle

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen ve her gün yeni bir kavganın yaşandığı Kısmetse Olur evinde 11 Şubat’ta yaşananları sizler için derledik. İşte; Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Adnan’ın babası ve abisi eve geldi…

Damat adaylarından Adnan’ın babası damatlar evine geldi. Adnan’ın babası, Adnan’a kızdı. Baba, kadınlara sirayet verirseniz başınıza çıkarırsınız, bunu yapmayın tarzında konuşarak hem oğluna hem de diğer damat adaylarına öğütlerde . Emre, Adnan’ın babasına esprili sorularda . Emre:” Amcacığım, merak ediyorum. Acaba Adnan Adana’da teyzeler ile çok mu oturdu?” diye espri yaptı. Emre’nin bu sözleri hem Adnan’ı, hem babasını, hem de diğer damat adaylarının gülüşmelerine sebep oldu.

Cansel’le Mehtap birbirlerine girdiler. Kavgaya Daniela’da girdi…

Cansel, Mehtap’la birbirine girdi. Mehtap: “Senin damat adayın Eser evde yokken sırf Emre’ye yaranmak için mantılar açtın.” tarzında konuşmaları ile Cansel’in Emre’ye karşı ilgi duyduğunu iddia etti. Mehtap ve Cansel’in arasındaki gerginlik tüm hızıyla devam ediyor. Cansel ile Mehtap’ın tartışmasına Daniela’da katılarak Mehtap’a: “Sen kıskançsın. Geçen gün giydiğim elbise için ben de giymiştim dedin. Sen gerçekten kıskançsın.” diye konuştu.

Kısmetse Olur evinde büyük kavga! Melis çılgına döndü! – izle


Mehtap, Ceyda’yı Adnan’ın ailesine kötülemeye çalıştı…

Mehtap Ceyda’nın nişanlısı ile klipte oynamasına tepki göstererek, onun aslında Adnan’ı sevmediğini iddia etti. Melis’de Mehtap’la aynı fikirde olarak:” Sen Adnan’ı bu evde kalmak için kullanıyorsun dedi. Ceyda: “Benim paraya ihtiyacım vardı ve para kazanmam gerekiyordu. Sonuçta benim işim bu.” diyerek nişanlısı ile klipte oynamasının sebebini açıklamaya çalıştı.

Ceyda, iddialarla ile ilgili açıklama yaptı…

Ceyda daha fazla dayanamayarak medyaya bir açıklamada bulundu. Ceyda: “Umut benim eski erkek arkadaşım. Kendisiyle sadece bir iş bağlantım vardı. Ama Adnan hayatıma girdiği için artık iş bağlantım da . Lütfen artık bu konuşulmasın.” dedi.

Gelinler evine gelen Adnan’ın abisi gelin adaylarına karşı Ceyda’yı savundu. Adnan’ın abisi: “Bizden birine benim yanımda kimse bir şey söyleyemez.” dedi. Mehtap ise, Ceyda’nın evden elendikten sonra eski sevgilisi ile klipte oynamasını açıkladı ve Adnan’ın ailesini Ceyda2 ya karşı kışkırtmaya çalıştı. Ancak planı tutmadı ve Adnan’ın abisi:” Mehtap, senin şu an yaptığın hiç doğru bir şey değil. Ceyda, ben senin arkandayım.” dedi. Sonrasında Adnan’ın babası eve geldi. Ceyda onun karşısında çok heyecanlandı. Adnan’ın babası, gelin adaylarına dillerinin tatlı olması konusunda öğütlerde bulundu.

Adnan’ın ağabeyi ve babası Adnan’ın Ceyda’ya yaptığı şakayı hiç iyi karşılamadığını ve tamamen Adnan’ı suçlu bulduğunu söylediler. Ama bahçede özel görüşmeleri sırasında bazı hareketlerini abartılı bulduklarını ve özellikle hediyeyi atmaması gerektiğini söylediler.

Ceyda, Adnan’ın ailesinden onayı alıyor!

Melis, Adnan’nın ağabeyi ve babasını bahçeye gönderdi…

Adnan’ın ağabeyi ve babası tarafından Ceyda’ya laf söyletilmemesini ve kendisine karşı iyi davranmamaları nedeni ile onları kibara bahçeye kovdu. Baba ve ağabeyin konuşmaları esnasında bölerek, “sizi bahçeye alalım” diyerek kibarca kovdu.

Adnan Ceyda’ya Oluyor…

Ceyda’nın evden ayrılmasının ardından eski nişanlısı ile klipte oynamasının açıklanmasının ardından, eğer bir kadına bakmıyorsan o da yaşamını sürdürmek zorunda. Bunun için de para kazanmalı. Bu yüzden ben Ceyda’ya kızmıyorum diyerek Ceyda’ya sahip çıktı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı