Magazin

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı başlıyor! Hayat Şarkısı fragmanı yayında!

Güzelköy’de doğup büyüyen Bayram ve kan kardeşi Salih geçmişte aralarında yaşanan bir anlaşmazlığı sonlandırmak için çocukları Melek ve Kerim’i küçük yaşta nişanlarlar. Ancak iki arkadaş çocukların büyüyene farklı şehirlerde yaşamaları gerektiği hakkında karara varır ve yollarını ayırırlar.

İki çocuğu olan Bayram, İstanbul’a yerleşmiş ve bir servetin sahibi olmuştur. Ancak seneler önce verdiği sözü unutmayan Bayram, oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduktan sonra yanına alır ve Güzelköy’de iki kızıyla beraber yaşayan Salih’in evine getirir. İki eski arkadaş düğün tarihini kararlaştırırken, çocuklarının kendi kurdukları hayatlarından ve yaşadıkları aşklardan habersizdirler. Gençler kendi aralarında anlaşıp mecburi evliliğe buldukları çözüm için mutlu olurlarken, seneler önce Kerim’i gören ve ona aşık olan Hülya’nın planları devreye girer.

Şarkısı 1. bölümüyle 9 Şubat Salı akşamı 20:00’da ekranlarında!

HAYAT ŞARKISI FRAGMANLARI

BURCU BİRİCİK KİMDİR?

1989’da Antalya’da doğan , 2006 senesinde Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. Lise yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başlayan ve oyuncu olmaya karar veren , Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitimine devam ederken bir yandan da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

Daha sonra çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Burcu Biricik, ilk televizyon deneyimini Maçolar dizisindeki yan rolüyle gerçekleştirdi. Daha sonra çeşitli dizilerde rol alan Burcu Biricik, TRT1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisiyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Burcu Biricik son olarak Şeref Meselesi dizisiyle ekranlara gelmiştir.

Burcu Biricik, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisinde Hülya karakterine hayat verecek.

BİRKAN SOKULLU KİMDİR?

6 Ekim 1985 İstanbul doğumlu olan Birkan Sokullu, Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi olan Birkan Sokullu, 2003 senesinde katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olmuştur.

13 Temmuz 2012’de oyuncu Aslı Enver evlilik yapan Birkan Sokullu, 26 Ağustos 2015 tarihinde Aslı Enver olan evliliğini bitirmiştir. Birkan Sokullu’nun ismi şimdilerde oyuncu Berrak Tüzünataç anılmaktadır.

Birkan Sokullu, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisinde Kerim karakterine hayat verecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı