Reklam
Reklam

Hangisini Tercih Edersiniz: Eşarp mı Şal mı?

HANGİSİNİ TERCİH EDERSİNİZ: EŞARP MI ŞAL MI – Eşarp da şal da tesettürlü kadınlar tarafından beğenilerek kullanıyor ama görünümleri birbirinden oldukça..

Hangisini Tercih Edersiniz: Eşarp mı Şal mı?
Reklam

Tesettür modasına baktığımızda her alanda bir Arap esintisinin yaşandığı muhakkak. Çoğu kadın oldukça estetik görünen uzun ve geniş şalları farklı biçimlerde bağlayarak bu şalları yine uzun ve bol feracelerle veya tuniklerle tamamlamayı uygun görüyorlar.

Şal ve eşarp arasında nasıl bir fark var? Öncelikle eşarp asil, şal ise daha genç ve modern gösterir. Eşarbın daima bir havası ve ağırlığı varken, şal kadınları estetik, farklı ve hoş bir görüntüye ulaştırır.

Şallar daha spordur, bağlama sitilleri yönünden oldukça zengindir. Bunun yanında kaliteli bir eşarbın size sağladığı olumlu etki ise göz ardı edilemez. Aslında her iki parçayı da istediğiniz günlerde her seferinde kendinizi farklı hissetmek için kullanabilirsiniz. Tesettür abiye kıyafetlerinizi şallarla tamamlarken, şık bir toplantıda eşarbın asil, gösterişli etkisinden yararlanmanız da mümkün.

www.ahsentesettur.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ