Reklam
Reklam

Dizide de Bir Aradalar

Kerem Bursin’in bir boksörü canlandıracağı yeni dizisindeki partneri belli oldu. Dizide ünlü oyuncuya birlikte reklam filminde rol aldığı arkadaşı Serenay Sarıkaya eşlik edecek.

Dizide de Bir Aradalar
Reklam

Geçtiğimiz yıl bir jean firması reklamlarında birlikte rol alan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın ortaklığı her alanda devam ediyor. İkilinin reklam setinde başlayan ilişkileri evliliğe doğru gidiyor.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR

Ekranda oldukça uyumlu bir görüntü çizen genç çift, reklamların hemen ardından bir sinema filmi için anlaşma yaptı. “Günaydın Sevgilim” adını taşıyan filmin çekimleri devam ediyor. BKM Film’in projesi olan “Günaydın Sevgilim”, ekim ayında vizyona girecek. Jean firmasıyla sözleşmelerini de yenileyen ikili, bir süredir dizi tekliflerini değerlendiriyordu.

BOKSÖRÜ OYNAYACAK

Yıl boyunca senaryo okuyan ve en iyi projeyi seçmeye çalışan Kerem Bursin, bir boksörü canladıracağı projede karar verdi. Bir süredir boks dersleri alan Bursin’in partneri için birçok ünlünün adı geçti. Son olarak Seda Bakan’la oynayacağı konuşulan Bursin’in partneri Serenay Sarıkaya oldu.

OLDUKÇA MEMNUN

Reklam ve sinema filminin ardından dizide de birlikte oynayacak olan ikili, durumdan oldukça memnun. Çift, böylece hem işte hem de özel hayatlarında birbirlerinden ayrılmadı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ