Reklam
Reklam

Demet Akalın kızı Hira’nın görüntüsünü paylaştı!

Şarkıları kadar özel hayatıyla da sıkça adından söz ettiren Demet Akalın, 2 yaşındaki kızı Hira’nın namaz kılarken ki görün…

Demet Akalın kızı Hira’nın görüntüsünü paylaştı!
Reklam

Şarkıları kadar özel hayatıyla da sıkça adından söz ettiren Demet Akalın, 2 yaşındaki kızı Hira’nın namaz kılarken ki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayrıca Demet Akalın, paylaşımına şu notu ekledi: “Dualarınızı maşallahınızı alıyım, rabbime binlerce şükür olsun seni bize gönderdi adının hürmetiyle yaşa Allah seni nazarlardan korusun.”

Demet Akalın’ın bu paylaşımı Instagram hesabı üzerinden beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

 

Dualarinizi masalllhinizi aliyim ��’�?rabbime bunlerce sukur olsun seni bize gonderdi adinin hurmetiyle yasa Allah seni nazarlardan korusun��’�#hirakurt

DEMET AKALIN (@demetakalin) tarafından paylaşılan bir video ()

Demet Akalın Kimdir?

Başarılı pop müzik sanatçısı, eski manken Demet Akalın, 23 Nisan 1972 tarihinde, Gölcük’te dünyaya geldi. İlköğretim ve lise öğrenimi Gölcük’te tamamlayan Demet Akalın, Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun oldu.

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı.

Mankenlik döneminde de, adını ülkeye duyuran Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile olan uzun birlikteliği ile de magazin haberlerinde bol bol yer aldı.

Annesinin desteği ile mankenlik kursuna başladı. 1996-2004 yılları arasında albümler ve hitler çıkardı. 2004 yılında çıkardığı “Banane” albümünde bulunan “Aşkın Açamadığı Kapı” ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden “Yılın Şarkısı” ödülünü aldı.

2006 yılında “Kusursuz 19” albümünü çıkardı. Albüm 147.000 kopya sattı ve MÜ-YAP’tan altın ödül aldı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödüllerinde “Afedersin” ile “En İyi Pop Kadın Sanatçı” ve “Yılın Şarkısı” ödüllerinin sahibi oldu.

Türkçe Top 20 listesinde “Afedersin” ile 7 hafta ve albümün ikinci teklisi “Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor” ile de 1 hafta olmak üzere, 2006 yılının en uzun süre zirvede yer alan sanatçısı oldu. 2013’te Türkiye Müzik Ödülleri’nde Türkan şarkısıyla “En İyi Şarkı” ödülünü almıştır.2015 (30 Aralık)’ta DMC tarafından Altın Plak Ödülü kazanmıştır.

Üç Evlilik Yaptı!

Ünlü sanatçı ilk evliliğini, 2006 yılının Temmuz ayında, Oğuz Kayhan ile yaptı. Ancak bu evliliği 3 ay sürdü. Oğuz Kayhan ile yollarını ayıran Akalın ikinci evliliğini 22 Ocak 2010 tarihinde Önder Bekensir ile gerçekleştirdi. Bu evliliğide kısa süren Akalın, Önder Bekensir ile olan evliliğini 27 Temmuz 2010 tarihinde sona erdirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın halen evli olduğu eşi Okan Kurt ile 23 Nisan 2012 tarihinde nikah masasına oturmuştu. Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin “Hira” adında bir kızları oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ