Reklam
Reklam

11 yaşındaki çocuk elini kıyma makinasına kaptırdı!

AKSARAY’da bir markette yardım ettiği ileri sürülen Suriye uyruklu 11 yaşındaki Ahmet El Hamut, sağ kolunu kıyma makinasına kaptırdı. Ambulansla götürüldüğü hastanede AFAD ve itfaiye görevlilerinin yardımıyla kolu kıyma makinesinden kurtarılıp ameliyata alınan Hamut’un, bileğin alt kısmında ve parmaklarının bazının koptuğu belirtildi.

11 yaşındaki çocuk elini kıyma makinasına kaptırdı!
Reklam

AKSARAY Kurtuluş Caddesi’nde bir markette akşam saatlerinde meydana gelen olayda; Kurban Bayramı nedeniyle marketin önüne konulan kıyma makinasında çalışanlara yardım ettiği öne sürülen Suriyeli Ahmet Al Hamut, bir anlık dikkatsizlik sonucu sağ kolunu makinaya kaptırdı.

Küçük cocuk acı içinde feryat ederken, diğer personel hemen çalışan makineyi durdurdu. Ardından sağlık, AFAD ve itfaiye ekibine haber verildi. Küçük çocuk kolunda makine ile hemen Aksaray Devlet Hastanesi’ne götürülürken AFAD ve itfaiye ekipleri de hastaneye geldi.

Ekiplerin müdahalesi ile Hamut’u kolu sıkıştığı makineden çıkarılarak ameliyata alındı. Hamut’un bileğin alt kısmında ve parmaklarının bazının koptuğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

aksaray Haberler

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ